Hakkımızda

2000 yılında İZOTERM İZOLASYON POLİÜRETAN İNŞAAT VE MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak faaliyetine başlayan firmamız Isı izolasyonu (soğuk izolasyon, sıcak İzolasyon), su izolasyonu (Polyurea, EPDM membran, PVC membran), havalandırma, ses ve yangın yalıtım uygulamaları yapmaktadır.

İZOTERM, gıda, kimya, seramik, çimento, petrokimya, tekstil ve enerji gibi sektörlerde yer alan yurtiçi ve yurtdışı endüstriyel kuruluşlarda enerji kayıplarının optimasyonunda kullanılan vazgeçilmez bir unsur olan ısı yalıtım uygulamalarını yapmaktadır. Sıcak ve soğuk izolasyon olarak iki ana grupta toplanabilen ısı izolasyonu uygulaması enerji maliyetlerinin düşürülmesinde alternatif enerji kaynakları yanı sıra vazgeçilmez bir yer tutmaktadır.

İZOTERM, gerçekleştirdiği her türlü ısı ses su izolasyonu ve havalandırma uygulamasında maliyet-fayda prensibini temel alarak enerji kayıplarının minimize edilmesini amaçlamaktadır. Faaliyetleri sırasında kullandığı ekipmanların, kimyevi maddelerin ve yöntemlerin çevre ile uyum içersinde olmasına dikkat etmektedir. İZOTERM bugüne kadar üstlenmiş olduğu projeleri kaliteden ve bilimsel gerçeklerden ödün vermeden güçlü Makine Parkuru, eğitimli Teknik Kadrosu ve konusunun uzmanı Mühendisleriyle başarıyla tamamlamıştır. İZOTERM bu unsurları ile yeni projelerde de yer almakla kalmayıp talep eden firmalara izolasyon uygulamaları hakkında Teknik Müşavirlik hizmeti de sunmaktadır.